sobota, 18 października 2014

Honor inżyniera - most pod Kwidzynem

    Już jutro tj. 19 października 2014 roku o godz. 13.05 na antenie wszystkich Telewizji Regionalnych w Polsce będzie można obejrzeć powtórkę programu promującego m.in. nasze miasto.
    "Honor Inżyniera" to pierwsza w Polsce kampania młodych inżynierów z branży budowlanej dotycząca etyki zawodowej. Inicjatorem i organizatorem kampanii jest Komitet Młodej Kadry Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Poprzez kampanię Komitet Młodej Kadry pragnie przywrócić postrzeganie profesji inżyniera budownictwa jako zawodu wiążącego się z odpowiedzialnością i szacunkiem do pracy.
    Komitet jest również realizatorem serii programów TV, pod wspólnym tytułem "Honor Inżyniera". Od 11 września 2014 roku co dwa tygodnie będzie ukazywał się nowy odcinek, związany z realizacją ciekawych przedsięwzięć budowlanych w Polsce.
    Premiera odcinka, związanego z budową mostu w Kwidzynie miała miejsce 25 września. 19 października 2014 roku na antenie Telewizji Regionalnych o godz. 13.05 będzie emitowana powtórka odcinka promującego Kwidzyn.

Serdecznie zapraszamy przed telewizory.
Link do strony kampanii: www.honorinzyniera.pl
źródło: http://www.kwidzyn.pl/pl/mieszkancy/aktualnosci/2334-honor-inzyniera.html

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza